Jesień - wycieczek czas
Malownicza, ciepła bieszczadzka jesień nastraja do wypraw w miejsca znane i te do poznania, bliskie i te dalekie. Zawsze jednak godne zobaczenia. Jak zapamiętają je uczniowie? ...

Wycieczka klas II i III
27 września uczniowie klasy II i III pojechali na wycieczkę do Trzcinicy. Od rana zapowiadał się piękny dzień, pełen atrakcji.
Gdy przyjechaliśmy do Trzcinicy pierwszym punktem naszej wycieczki były warsztaty, na których uczniowie ozdabiali słowiańskim wzornictwem lniane torby, które potem zabrali do domów.
Następnie zwiedzaliśmy Skansen Archeologiczny.
Na pyszne pierogi pojechaliśmy do Jasła. Po obiedzie uczniowie zwiedzili Muzeum Lizaka. Każdy mógł własnoręcznie zrobić sobie pysznego, słodkiego lizaka. Do domu wróciliśmy zmęczeni ale pełni niezapomnianych wrażeń.

Wycieczka "Zerówki" 30 września, w poniedziałek dzieci z oddziału przedszkolnego "Zerówka" pojechały do świetlicy w Czarnej Dolnej na zajęcia artystyczne prowadzone przez panią Olę Kiełbińską, mamę Anieli i Samuela. Na miejscu, w ciepłej sali ogrzanej buzującym ogniem w kominku, czekała wielka misa wypełniona materiałem plastycznym - masą papierową oraz farby różnego koloru. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy, ulepiały pracowitymi rączkami różnorodne formy i kształty dinozaury, samochody, drzewa, kwiaty oraz inne postacie. Po ogromnym wysiłku włożonym przez dzieci w pracę twórczą, należało odpocząć posilając się przy wspólnym stole. Przelotny deszcz i wiatr nie przeszkodził dzieciom w zabawach na świeżym powietrzu.
Lucyna Tyszko

Wycieczka klasy VII