Dzień Postaci z Bajek
... pokaż więcej -»
Dodano: 12.11.2019 r. godz. 0:34komentarze (0)
Szkoła do hymnu 8.11.2019 r.

W piątek 8.11.2019 r. o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna zebrała się aby wspólnie odśpiewać 4 zwrotki hymnu wspólnie z mieszkańcami Czarnej, którzy przyłączyli się do akcji. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Dodano: 9.11.2019 r. godz. 22:58komentarze (0)
Szkoła do hymnu

Szkoła bierze udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”, której celem jest odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły oraz goście. Wzorem ubiegłego roku zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu.
Dodano: 6.11.2019 r. godz. 22:30komentarze (0)
Piękna Nasza Polska Cała

Dodano: 6.11.2019 r. godz. 2:18komentarze (0)
Wycieczka klasy V i VI do Krościenka
24.10.2019r. uczniowie piątej i szóstej klasy wraz z wychowawczyniami p. E. Skiba oraz p. W. Jachimowicz, wybrali się na wycieczkę do Krościenka na placówkę Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. W miejscu docelowym czekało na nas mnóstwo atrakcji. Po placówce oprowadzała nas Pani porucznik Aleksandra Stanisz. Pokazała nam jak wygląda praca funkcjonariuszy, a także oprowadziła nas po całym obiekcie. Mogliśmy zobaczyć prawdziwych funkcjonariuszy Straży Granicznej podczas wykonywania swoich zadań służbowych. Pooglądaliśmy elementy wyposażenia funkcjonariuszy. Mogliśmy je nawet przymierzyć! Dodatkową atrakcję stanowił udział w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z psami specjalnie szkolonymi na potrzeby pracy w tej placówce. Psy świetnie się spisały wykonując wszelkie polecenia swoich opiekunów oraz odnajdując ukryte materiały wybuchowe. Byliśmy z nich dumni... pokaż więcej -»
Dodano: 3.11.2019 r. godz. 16:16komentarze (0)
Pasowanie na ucznia i przedszkolaka
17 września odbyło się pasowanie uczniów klasy I.
30 września w grupie "Tygryski" odbyło się pasowanie na Przedszkolaka ... pokaż więcej -»
Dodano: 1.11.2019 r. godz. 18:30komentarze (0)

Szkoła bierze udział w akcji MEN "Szkoła pamięta".
W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły cmentarz, gdzie poprzez zapalenie zniczy i modlitwę wyraziły pamięć o zmarłych członkach swoich rodzin oraz nauczycielach... pokaż więcej -»
Dodano: 30.10.2019 r. godz. 18:42komentarze (0)
Konkurs "O Czarnej wiem prawie wszystko"

Konkurs „O Czarnej wiem prawie wszystko”

Do szkolnego kalendarza na stałe wpisał się konkurs „O Czarnej wiem prawie wszystko”.
W tym roku odbył się już po raz piąty. Swoją wiedzę na temat naszej gminy sprawdzali uczniowie klas IV-VIII podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Po pierwszym, pisemnym etapie konkursu do finału zakwalifikowało się po 4 uczniów z klas IV-VI oraz VII-VIII.
... pokaż więcej -»
Dodano: 30.10.2019 r. godz. 18:02komentarze (0)
Tydzień kodowania
W dniach 15-18 października przeprowadzone zostały zajęcia w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania. Celem obchodów jest popularyzacja TI oraz programowania w różnych formach.
Działania podzielone zostały na 3 grupy:
  • KL. I – kodowanie obrazków
  • KL. II-III – „Turysta” gra z wykorzystaniem kart CodyRuby
  • KL. IV-VIII – gra „Szkolny labirynt”
  • ... pokaż więcej -»
Dodano: 29.10.2019 r. godz. 22:58komentarze (0)
Dzień Edukacji Narodowej
„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy” (P. Coelho)
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich ludzi, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się rozwoju dzieci i młodzieży w naszym kraju. Zwyczajowo mówi się, że jest to Dzień Nauczyciela, ale jest to święto również Pań Sprzątaczek, Kucharek, Konserwatora, Księgowej, Kadrowej i Sekretarki. W mojej ocenie jest to również święto wszystkich ludzi pracujących na rzecz oświaty, np. Pana Wójta, Pana Nadleśniczego, czy Państwa Policjantów.
... pokaż więcej -»
Dodano: 29.10.2019 r. godz. 22:21komentarze (0)
«-1 [2] 3 4 5 6 7 ... 57

Liczba odwiedzin: 110808 || Projekt i wykonanie strony: Marian Szutiak © 2009-2019